Doprava

Možnosti platby

Ponúkame Vám niekoľko spôsobov ako zaplatiť za tovar.

 

Úhrada tovaru na dobierku:

Tovar zaplatíte v hotovosti vodičovi prepravnej spoločnosti pri doručení tovaru na Vašu dodaciu adresu.

Úhrada tovaru v hotovosti/kartou:

V prípade, že sa rozhodnete si tovar prevziať osobne na našej predajni, môžete za objednávku zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou prostredníctvom POS terminálu. Akceptujeme platobné karty – MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Visa, Visa Electron, V Pay, Diners Club International, JCB International.

 

Úhrada tovaru bankovým prevodom (zálohová faktúra):

Tovar môžete zaplatiť vopred prostredníctvom zálohovej faktúry, ktorú Vám pošleme na e-mail. Keď bude platba pripísaná na náš účet, automaticky Vám odošleme objednaný tovar, o čom budete informovaný aj mailom. V prípade, že platba za objednávku nebude pripísaná v prospech nášho účtu do 5 dní, objednávku automaticky stornujeme. Termín dodania je ovplyvnený termínom uhradenia objednávky.

Úhrada pomocou okamžitého bankového prevodu TrustPay:

Po dokončení objednávky budete presmerovaný na stránku TrustPay, kde môžete uskutočniť Vašu transakciu. Vaša objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány TrustPay sa uhradí po dokončení transakcie.

Po presmerovaní na TrustPay bránu si vyberiete banku, v ktorej máte vedený účet – kliknete na logo banky. Vyberiete „zaplatiť teraz“ . Po presmerovaní do internet bankingu Vašej banky len pokračujete v potvrdení platby ako pri inom bežnom prevode peňazí.

 

Úhrada prostredníctvom TrustPay Card:

Za objednávku môžete zaplatiť aj on-line prostredníctvom kreditnej karty. Po dokončení objednávky budete presmerovaný na TrustPay bránu a len zadáte požadované údaje z karty.

TrustPay bezpečnosť

Spoločnosť TrustPay je regulovaná Národnou bankou Slovenska a je členom VISA, Mastercard a UnionPay. Platobné operácie sa odohrávajú na zabezpečených certifikovaných platformách spĺňajúcich tie najvyššie PCI DSS štandardy bezpečnosti.

Pri platbe prevodom sú všetky citlivé informácie (prihlasovacie údaje k Vášmu účtu, heslá a pod.) zadávané, a aj samotné potvrdenie platby vykonávate v bezpečnom prostredí internet bankingu Vašej banky, nie na TrustPay bráne. Spoločnosť AKCES SLOVAKIA, s. r. o. a ani TrustPay k týmto údajom nemá prístup.

Pri platbe kartou sú citlivé údaje z karty (číslo karty, CVV kód a dátum expirácie) po potvrdení platby automaticky zašifrované. Spoločnosť AKCES SLOVAKIA, s. r. o. a ani TrustPay k týmto údajom nemá prístup.

 

Doprava

Pri objednávke si môžete zvoliť z niekoľkých možností, ako Vám tovar doručíme. Našou snahou je, aby bola aj doprava pre Vás čo najvýhodnejšia. Objednávka bude expedovaná po kompletnom dodaní všetkých objednaných položiek v prípade, že si objednáte aj tovar ktorý je na objednávku. Ak dodacia lehota nie je uvedená, budeme Vás informovať e-mailom alebo telefonicky.

Doprava ZADARMO

Pri objednávke nad 50,- € s DPH Vám tovar pošleme bez účtovania ceny prepravy.

Osobný odber

Radi Vás privítame na našej predajni, kde si môžete tovar vyzdvihnúť a zaplatiť pri prevzatí. Adresu a mapu nájdete v sekcii Kontakt.

 

Pohodlné doručenie kuriérskou spoločnosťou

Objednaný tovar doručujeme po celom území Slovenskej republiky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti do 24-48 hodín (obvykle do 24 hodín) od vyskladnenia objednávky k Vám domov alebo do práce. Záleží na Vás, akú adresu doručenia si zadáte, kuriér Vám ju doručí priamo do Vašich rúk. V cene máte aj poistenie zásielky do sumy 666,- € s DPH. Pri zásielkach nad 30 kg je poistenie do sumy 2 500,- € s DPH. Kuriér doručuje zásielky v pracovné dni.

Podľa veľkosti balíka doručujeme kuriérskou spoločnosťou ReMax, DPD alebo Toptrans.

Cena dopravy je 6,- € s DPH a platí pre jeden balík do hmotnosti cca 30 kg.

V prípade, že zásielku musíme poslať na 2 a viac balíkov, účtujeme jednotnú cenu dopravy 1,50 € s DPH za každý balík naviac. O tejto skutočnosti Vás budeme vopred informovať telefonicky alebo e-mailom a vyžiadame si súhlas.

Presnú hodinu doručenia nie sme schopní garantovať.

Pri prevzatí tovaru

Vždy ste povinný vizuálne si skontrolovať zásielku pred podpísaním preberacieho dokladu (prepravného listu). Neskoršie reklamácie náš zmluvný prepravca neuznáva. V prípade, že po vizuálnej kontrole nezistíte poškodenie obalu, podpíšte preberací doklad. Tu svojím podpisom potvrdzujete prevzatie kompletnej zásielky v nepoškodenom stave. Ak zistíte poškodenie obalu, určite zapíšte tento stav do preberacieho dokladu. Ak je zásielka poškodená, tento stav zapíšte do preberacieho dokladu a odmietnite zásielku prevziať.

V prípade, že poškodenie obsahu zásielky zistíte až po jeho prevzatí a odchode kuriéra, je nutné do 24 hodín reklamovať tovar mailom na adrese obchod@akces.sk alebo eshop@akces.sk, prípadne telefonicky na čísle 0918 492 777 alebo 041 500 6883.

Pri platbe na dobierku vydá doklad o úhrade zásielky kuriér.

Podpisom prepravcovi potvrdzujete, že zásielka bola v poriadku prevzatá a nepoškodená.

 

Slovenská pošta

Pripravujeme :-)

 • Telefonické objednávky

  +421 918 492 777

 • Doprava zadarmo

  pre objednávky nad 50€

 • Možnosť vyzdvihnutia

  na kamennej predajni

 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Tovar na sklade
  Expedujeme do 24hod.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.