Menu

O spoločnosti

Vážený zákazník!

 

Vitajte na stránkach našej spoločnosti.

Naša spoločnosť vznikla v roku 2006 a na základe prieskumu trhu bolo našim prvoradým cieľom sprístupniť dostupnosť komponentov a nábytkových kovaní pre výrobcov nábytku v žilinskom kraji – lokalite so silnou základňou veľkých drevárskych podnikov a stolárskych dielní, ale aj domácich kutilov.

V našej ponuke je široký sortiment nábytkového kovania ako sú úchytky, kľučky, MDF fóliované dvierka, dvierka z masívu, lakované dvierka, MDF lišty, výsuvy, hrany PVC a ABS, výsuvné systémy do kuchynských liniek a vstavaných skríň, relingový systém, systém na otočné koše, nábytkové a stolové nohy a veľa ďalších vecí potrebných na zhotovenie nábytku, ktoré spríjemňujú nielen Váš domov, ale aj kancelárie, predajne a prevádzky.

Našim zámerom bolo a aj v súčasnosti je ponúkať sortiment, ktorý zlepšuje užívateľský komfort nábytku, ale zároveň zabezpečiť dostupnosť bežných komponentov pre vytvorenie akéhokoľvek kusu nábytku. Aby sme splnili skutočnú podstatu nášho predsavzatia, neustále sledujeme trendy, učíme sa a hľadáme nové výrobky, technológie a spôsoby, ktoré prinášajú úžitok stolárom, výrobcom a domácim majstrom. Preto sme sa stali exkluzívnym partnerom renomovaných výrobcov nábytkového kovania (BLUM, HETTICH, SEVROLL, SALU, REJS, GAMET) a môžeme Vám kvalitu nielen predať, ale predovšetkým kvalifikovane odprezentovať a odborne poradiť pri jej výbere a montáži.

S našim rozvojom a potrebou byť stále na dosah sme boli nútení zväčšiť svoje predajné a skladovacie priestory a v roku 2009 sme sa presťahovali do priestorov, ktoré nám umožnia aj ďalej pokračovať v našom poslaní – „Byť bližšie, byť dostupnejší“.  Zvýšili sme kladové zásoby o množstvo ďalších výrobkov, ktoré boli predtým na objednávku.

Našu prácu berieme ako poslanie a robíme ju so srdcom. Naším cieľom je ponúkať kvalitu za výbornú cenu. Našim zákazníkom ponúkame pravidelné akcie na vybrané druhy tovaru, stálym zákazníkom poskytujeme zaujímavé vernostné zľavy.

 Prajeme si, aby spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov neustále rástla. Nekladieme si za cieľ vyrábať čísla, ale byť partnerom, ktorý Vám rozumie, poradí a je Vám prospešný. Nekladieme si za cieľ predávať za každú cenu a za najnižšiu cenu, ale v prvom rade nám záleží, aby meno firmy AKCES SLOVAKIA, s.r.o. bolo vždy spojené s kvalitou a spokojnosťou Vás a Vašich zákazníkov. Bez Vašich návrhov a pripomienok sme odkázaní len na vlastné poznatky a postrehy a preto uvítame akékoľvek Vaše podnety, návrhy a pripomienky.

Na spoluprácu s Vami sa teší kolektív spoločnosti AKCES SLOVAKIA, s.r.o.

 • Telefonické objednávky

  +421 918 492 777

 • Doprava zadarmo

  pre objednávky nad 50€

 • Možnosť vyzdvihnutia

  na kamennej predajni

 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Tovar na sklade
  Expedujeme do 24hod.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.